Ηλεκτρικός αναδευτήρας γάλακτος με αφαιρούμενο δοχείο από ατσάλι, διαφανές καπάκι και ενδεικτική λυχνία LED που ανάβει για να δείξει ότι η συσκευή είναι σε λειτουργία.Το γάλα θερμαίνεται στους 65 ° C. Προετοιμάζει ζεστό και κρύο αφρόγαλα και είναι κατάλληλο για ροφήματα όπως σοκολάτα, καπουτσίνο ή ζεστό νερό.Μέγιστη χωρητικότητα: 500ml. Διαθέτει επιλογή 2 θερμοκρασιών. Λειτουργία αυτόματης απενεργοποίησης.
Τεχνικά δεδομένα: