Όσο πλησιάζει το καλοκαίρι και οι καυτές μέρες κάνουν αισθητή την παρουσία τους, η ανάγκη για δροσιά γίνεται ολοένα και μεγαλύτερη. Η Beper ακούει τις ανάγκες του κάθε σπιτιού και φροντίζει να βρίσκει πάντα λύσεις στα προβλήματά σας.
Αν θέλετε να αποσπάσετε όλα τα βλέμματα με το ξεχωριστό design χώρου σας, ο Ανεμιστήρας - Πύργος της Beper θα γίνει σύντομα αναπόσπαστο στοιχείο της καθημερινότητάς σας. Διαθέτει 3 ταχύτητες.
Δροσίζει όλο το χώρο σας ομοιόμορφα, αφού διαθέτει αυτόματη περιστροφική κίνηση. Διαθέτει λειτουργία ταλάντωσης.
Η αθόρυβη λειτουργία του το καθιστά ιδανικό για να σας δροσίζει, ενώ ξεκουράζεστε ή κοιμάστε.
Χαρακτηριστικά:
Τεχνικές Προδιαγραφές: