Τα αγαπημένα σας σκεύη σε Ολοκαίνουργια Έκδοση!
Υπερπλήρες σετ για να μαγειρέψει με ακρίβεια, ταχύτητα και οικονομία ακόμα και τα πιο απαιτητικά πιάτα. Με 4 κατσαρόλες, 2 τηγάνια και 5 εργαλεία κουζίνας, μπορείτε να ετοιμάσετε ολόκληρα μενού, ακόμα και για πολύ μεγάλες παρέες, σαν επαγγελματίας.
Όλη η τεχνογνωσία του οίκου Berlinger Haus ενσωματώνεται στη νέα σειρά Metallic Line. Τα σκεύη της σειράς είναι κατασκευασμένα από σφυρήλατο αλουμίνιο και ατσάλι: τα καλύτερα υλικά για ομοιόμορφη και γρήγορη κατανομή θερμότητας. Για την αντικολλητική επίστρωση έχει επιλεγεί, αντίστοιχα, το ανθεκτικότερο υλικό: το μάρμαρο, και μάλιστα σε τριπλή στρώση.
Κάθε λεπτομέρεια των σκευών είναι προσεκτικά μελετημένη για να βελτιστοποιεί τη μαγειρική εμπειρία:
Βέβαια δεν είναι μόνο οι επιδόσεις τους εντυπωσιακές αλλά και ο σχεδιασμός τους. Εκλεπτυσμένο στυλ που κυριαρχεί το μεταλλικό ματ φινίρισμα σε πολυτελές ροζ-χρυσό χρώμα όπως αρμόζει στη Rose-gold Edition σειρά. Έμφαση έχει δοθεί και στο γυάλινο καπάκι, το οποίο έχει ενισχυθεί με λαβή και δακτύλιο από ανοξείδωτο ατσάλι 18/10.
Ταυτόχρονα είναι απόλυτα ασφαλή:
Είναι κατάλληλα για όλους τους τύπους εστιών (και για επαγωγικές).
Καθαρίζονται πανεύκολα στο χέρι ή σε πλυντήριο πιάτων.
Συγκεκριμένα το σετ περιλαμβάνει:
Τα καπάκια μπορούν να χρησιμοποιηθούν και στα τηγάνια καθώς είναι αντίστοιχης διαμέτρου.
Διατίθεται επίσης σε Κόκκινο και σε Ανθρακί χρώμα.