Ετοιμάστε αρωματικές, μελωμένες σάλτσες με την κατσαρόλα της σειράς Bronze Titan Collection του οίκου Berlinger Haus.
Θα φτιάξει για εσάς επαγγελματική μπεσαμέλ και κρέμα πατισερί. Χάρη στην 35% χαμηλότερη κατανάλωση ρεύματος μπορείτε να τη χρησιμοποιείτε ακόμα και για να ζεστάνετε ένα φλιτζάνι γάλα και να γλιτώσετε έτσι από τον φούρνο μικροκυμάτων.
Είναι κατασκευασμένη από τα ιδανικότερα υλικά για ομοιόμορφη και γρήγορη κατανομή θερμότητας: το σφυρήλατο αλουμίνιο και το ατσάλι. Ομοίως, για την αντικολλητική επίστρωση έχει επιλεγεί το ανθεκτικότερο υλικό: το μάρμαρο, και μάλιστα σε τριπλή στρώση.
Κάθε λεπτομέρεια του σκεύους είναι προσεκτικά μελετημένη για να βελτιστοποιεί τη μαγειρική εμπειρία:
Βέβαια δεν είναι μόνο οι επιδόσεις της εντυπωσιακές αλλά και ο σχεδιασμός της: Εκλεπτυσμένο στυλ που κυριαρχεί το μεταλλικό ματ φινίρισμα σε πολυτελές rose-gold χρώμα όπως αρμόζει στη Bronze Titan Collection.
Ταυτόχρονα είναι απόλυτα ασφαλής:
Είναι κατάλληλη για όλους τους τύπους εστιών (και για επαγωγικές).
Καθαρίζεται πανεύκολα στο χέρι ή σε πλυντήριο πιάτων.
Διαστάσεις: Ø 16 × 7,5 εκ. 1,2Lt