Ένα πολυεργαλείο που θα εξοπλίσει την κουζίνα σας εξοικονομώντας σας χώρο και χρόνο.Ανθεκτική και στιβαρή κατασκευή σε αψεγάδιαστο μαύρο χρώμα με ασημί λεπτομέρειες. Θα γίνει αχώριστο εργαλείο της μαγειρικής σας καθημερινότητας. Με χωρητικότητα 35 λίτρων θα καλύψει με άνεση τις ανάγκες σας. Διαθέτει ρυθμιζόμενο θερμοστάτη και χρονοδιακόπτη με ηχητική ειδοποίηση. Το γκριλ με επίστρωση χρωμίου προσαρμόζεται στο ράφι της επιλογής σας. Η λαβή είναι κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι και θερμοανθεκτική. Είναι εξοπλισμένο με 2 εστίες στην κορυφή με δυνατότητα επιλογής 4 επιπέδων θέρμανσης. Χαρακτηριστικά:
Προδιαγραφές: